У Луцьку змінили межі виборчої дільниці через появу нового будинку


Члени виконкому Луцької міської раді подали звернення до ЦВК щодо внесення змін до меж виборчої дільниці № 071024 у зв’язку із внесенням до адресного реєстру нового будинку на вулиці Мамсурова 62а.

Про це під час засідання позачергового виконкому сьогодні, 11 липня, повідомила начальниця відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради Наталія Гальченко.

Вона звернулась до членів виконкому із проханням підтримати проект рішення звернення до ЦВК щодо внесення до Центральної виборчої комісії подання щодо зміни меж звичайної виборчої дільниці на постійній основі № 071024 у зв’язку із внесенням до адресної підсистеми Державного реєстру виборців нового житлового будинку на вулиці Мамсурова, 62а.

«Потрібно зробити так, аби мешканці нового будинку мали змогу проголосувати», – зазначила посадовиця.

Зазначимо, що нинішні межі виборчої дільниці № 071024 виглядають так: «м.Луцьк – вул.Валерії Новодворської, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Далека, вул.Крушельницької, вул.Мамсурова: 7–62А; вул.Межова, вул.Миколи Куделі, вул.Нова, вул.Покальчуків, вул.Польова, вул.Ранкова, вул.Рахманінова, вул.станція Гнідава, вул.Стрельникова, вул.Трудова». Тож до цього переліку пропонують внести і новобудову на Мамсурова 62а.

Усього чисельність виборців вищезгаданої дільниці налічує 1497 чоловік.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-zminyly-mezhi-vyborchoyi-dilnytsi-u-zviazku-z-novym-budynkom/” Об этом сообщает unitpost.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя