ЦНАП у Луцьку збільшує кількість пропонованих послуг


Департамент ЦНАП у Луцьку збільшив кількість адміністративних послуг.

Про це йшлося 2 жовтня під час засідання виконавчого комітету Луцького міської ради.

Збільшення адміністративних послуг відбулося за рахунок включення послуг, які надають громадянам департамент соціальної політики Луцької міської ради (збільшення на 15 послуг), Головне управління Держгеокадастру у Волинській області (на 9 послуг), Регіональний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України у Волинській області (на 5 послуг), КП «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації» (на дві послуги) та інші.

Водночас було зменшено кількість пропонованих послуг у департаменті регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації та кількох інших суб’єктів надання адміністративних послуг.

Окрім того, змінився розмір плати за послуги Луцького міського відділу управління державної міграційної служби України у Волинській області та комунального підприємства «Волинське обласне бюро технічної інвентаризації».

У зв’язку з цим члени виконкому затвердили оновлений реєстр адміністративних послуг, що надаються через департамент «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/tsnap-u-lutsku-zbilshuye-kilkist-proponovanykh-posluh/” Об этом сообщает newsrbk.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя