Рада не скасувала законопроєкт про касові апарати для продажу вживаних товарів


Верховна Рада провалила голосування проєкту постанови про скасування рішення про прийняття в цілому як закону України про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"

Про це передає Еспресо.TV Об этом сообщает snop.in.ua со ссылкой на СМИ.

Для скасування постанови необхідно було 226 голосів, але проголосували "за" 102 депутати.

Проти проголосували 28 нардепів.

Утримались 143 народних обранців.

Законопроєкт вносить зміни до переліку осіб, які повинні застосовувати РРО ("касові апарати"). Зокрема, фізичні особи, які торгують уживаними товарами, змушені будуть використовувати касові апарати.

10 вересня народні депутати проголосували за пакет законів про використання касових апаратів (РРО) у торгівлі — для фізосіб-підприємців з оборотом до 1 млн грн/рік встановлюється перехідний період до 2021 року.

З 1 січня 2021 року ФОПи на єдиному податку 2-4 груп будуть зобов’язані використовувати РРО або ПРРО — ці правила, як і раніше, будуть стосуватися суб’єктів господарювання в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Нагадаємо, 20 вересня Рада схвалила в цілому закон про касові апарати для продажу вживаних товарів.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/rada_ne_skasuvala_zakon_pro_kasovi_aparaty_dlya_prodazhu_vzhyvanykh_tovariv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя